Page tree

EN  |  TR

OBSS Atlassian ekibinin geliştirdiği eklentileri denediniz mi? 

OBSS Atlassian kendi geliştirdiği 12 farklı ürün eklentisi ile karşınızda.

Eklentilerin tamamı Atlassian’ın tüm dünyada en çok kullanılan JIRA ürünü için geliştirilmiş olup, ücretli ve ücretsiz alternatifleriyle Atlassian marketinde sizi bekliyor.
 

 Eklentiler

 

Contact Manager

iPhone Client for JIRA

User Property Manager

Müşteri Yöntemi Eklentisi, çağrı-müşteri izlemesine bütünüyle yeni bir anlam getiriyor. Bu sayede, ilgili kişilerin bilgileriyle çağrılar yaratabilir ve çağrı-müşteri takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın Al

iPhone Client uygulaması ile en çok kullanılan JIRA işlemlerini akıllı telefonunuzdan gerçekleştirin. Ayrıca push notification ile gerçek zamanlı bildirimler alın.

Satın Al

User Property Manager eklentisi ile hızlı bir şekilde kullanıcıların user property değerlerini ekleyebilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Satın Al

 

 

 

Sync for JIRA

Field Sync

Worklog Sync

JIRA Sync, iki jira arasında senkronizasyon işlemi gerçekleştiren bir plugindir. Uzak JIRA'daki çağrıları, kendi JIRA'nıza çekerek senkronizasyon gerçekleştirin !

Satın Al

Field Sync eklentisi, seçilen projenin, seçilen tipteki çağrılarında yapılan değişiklikleri, seçilen tipteki alt çağrılarına yansıtan bir eklentidir.

Satın Al

Worklog Sycnhronizer eklentisi, bir çağrı ile linkli olduğu diğer çağrının çalışma sürelerini birbirleriyle senkronize eden bir eklentidir.

Satın Al

 

 

 

Time in Status

QLogger

JIRA Türkçe Dil Paketi

Time in Status eklentisi ile çağrıların hangi durumda kimin üzerinde ne kadar süre kaldığını kolaylıkla görebilir ve raporlar alabilirsiniz.

Satın Al

Qlogger, kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte JIRA projelerinde tanımlanan çalışma sürelerini ekleme, silme ve güncellemeyi sağlayan bir eklentidir. 

Satın Al

Bu eklenti birlikte, JIRA sisteminizi Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Tüm lisans müşterilerimize JIRA Türkçe Dil Paketi ücretsiz olarak verilmektedir. 

Satın Al

  JQL Issue Select                                   

Baselines for Confluence

Auto Planner for TEMPO Timesheets

JQL Issue Select eklentisi ile seçilen JQL ifadelerin sonuçlarını JIRA ekranlarında görebilmenizi sağlar. 


Satın Al

Baselines for Confluence ile yaratılan isimleri döküman olarak depolayabilirsiniz ve bu dökümanları kullanmak içinde Baseline uygulamamıza ihtiyacınız bulunmaktadır.

Satın Al

Auto Planner for TEMPO Timesheets eklentisi ile otomatik olarak JIRA üzerindeki açtığınız taleplerin bilgilerine bağlı olarak takvim yaratmanızı sağlamaktadır.

Satın Al