Page tree

EN  |  TR

OBSS ATLASSIAN

Dünya çapında yaklaşık 35.000 müşteriye hizmet veren Atlassian; 2002 yılında kurulmuş, Avustralya merkezli bir yazılım firmasıdır. JIRA Software, Confluence, Bamboo, Bitbucket, FishEye, Crucible, JIRA Core, JIRA Service Desk, JIRA Capture, Confluence Questions, Confluence Team Calendars, Confluence Sharepoint Connector, Crowd, HipChat, BitBucket, Clover gibi birçok ürüne sahip olan Atlassian; pratik ve kullanımı kolay yazılımları ile her ölçekteki ekibin işlerini yürütmesine, paylaşımlar yapmasına ve daha verimli çalışmasına yardımcı olmaktadır.

OBSS; Atlassian ürünleri için lisans satış, kurulum, konfigürasyon, özelleştirme, eklenti geliştirme ve bakım/destek konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye’de Atlassian ürün eğitimi vermeye yetkili tek Atlassian partneri olan OBSS, yıllardır %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır. Temmuz ayında OBSS Atlassian ekibi bu başarısını, sınırlı sayıda partnere verilen Platinum Partner unvanını almaya hak kazanarak taçlandırmıştır.

Dünya çapındaki 300 Atlassian partnerinden sadece 30’unun sahip olabildiği bu unvana; OBSS ekibi tüm koşulları karşılamanın yanı sıra, yapılan sınavda da %100 başarı göstererek sahip olmuştur ve böylece sektördeki uzmanlığını ve yetkinliğini bir kez daha kanıtlamıştır. OBSS, Atlassian, alanında her biri sertifikalı ve Atlassian ürünleri konusunda özel eğitimler almış ekibiyle, 90’dan fazla firmaya destek vermektedir. OBSS Atlassian’ın çalıştığı firmaların hepsi büyük ölçekli, kurumsal şirketlerdir. 2013 yılında, Türkiye bilişim pazarındaki Atlassian lisans satışları büyüme oranı yüzde 300 olmuştur. Bu rakam ile 2013 yılı Atlassian’ın küresel büyüme oranını geride bırakmış ve 2013 Atlassian Summit'te Atlassian yetkililerinin tebriklerini almıştır. Bundan sonraki öncelikli hedefleri arasında ise kendi geliştirdiği eklentilerini çoğaltmak ve en az yüzde 200 oranında bir büyüme gerçekleştirmek vardır.

Twitter